Ko neturėtų būti miegamajame?

untitledŠimtametes tradicijas menantis fengšui mokslas padeda žmonėms siekti harmonijos, išmokti užmegzti teigiamą ryšį su aplinka. Taikant šios doktrinos principus įrengiant savo būstą, jausitės jaukiau ir patogiau. Portalas Womanway.com pateikė keletą klausimų fengšui specialistams ir sužinojo, kad įrenginėjant miegamąjį, kai kurių daiktų apskritai neturi būti. Galbūt vienas iš jų ir trukdo jums naktį ilsėtis?

Veidrodis

Fengšui specialistai teigia, kad veidrodžio kabinimas miegamajame yra griežtas tabu, galintis pabloginti ar net išardyti poros santykius. Blogiausia vieta jam statyti yra sulig siena prie lovos kojūgalio, kadangi naktį pabudęs žmogus gali išsigąsti savo paties atvaizdo. Blogą veidrodžio energiją miegamajame galima neutralizuoti virš lovos pakabinus tiulio ar kito audinio baldakimą. Kosmetinį stalelį fengšui specialistai taip pat pataria prieš miegą uždengti audeklu.

Akvariumas

Fengšui mokymo šalininkai akvariumą vertina kaip vieną iš objektų, kuriame itin išreikšta vandens stichija. Ši stichija pritraukia ir išlaiko bute materialinę gerovę. Tačiau akvariumas, priklausomai nuo to, kur jį pastatysime, gali turėti ir visiškai priešingą poveikį. Specialistai tvirtina, kad miegamajame stovintis akvariumas gali sukelti šeimininkams sveikatos problemų. Miegamajame taip pat netinka ir kiti su vandeniu susiję daiktai – kambariniai fontanai ar paveikslai, kuriuose vaizduojami vandens telkiniai, nes šie daiktai gali paskatinti nesusikalbėjimą ir nesusipratimus.

Agresyvūs ar gąsdinantys daiktai

Prie tokio tipo daiktų priskiriamos, pavyzdžiui, plėšrių gyvūnų statulėlės arba atvaizdai. Pagal fengšui principus, tokie dekoro elementai miegamąjį užpildo mirtį nešančia energija. Miegamosios patalpos harmoniją griauna ir medžioklės trofėjai – gyvūnų kailiai, ragai ir iškamšos.Miegamajame taip pat neturėtų būti aštrių daiktų arba baldų, pavyzdžiui, stalų ar kėdžių su aštriais kampais arba daiktų, kurie atrodo gąsdinančiai ir agresyviai – net jei tai tik kilimo raštas, primenantis aštrias ietis.

Elektros prietaisai

Dėl to, kad miegamajame televizoriui ne vieta, vieningai sutaria ir fengšui specialistai, ir gydytojai. Daiktai, skleidžiantys elektromagnetines bangas, nedaro teigiamos įtakos mūsų sveikatai. Gali būti, kad nuolatiniai galvos skausmai jus kankina būtent dėl to, kad televizorių mėgstate žiūrėti prieš miegą, gulėdami lovoje. Dėl šios priežasties gali sumažėti gebėjimas susikaupti, padidėti kraujospūdis ir sulėtėti medžiagų apykaita. Išauga ir depresijos rizika, todėl fengšui specialistai pataria kiek įmanoma sumažinti elektros prietaisų skaičių miegamajame.