Čiužinys „Duetas“ laimėjo aukso medalį – 2016 metų gaminys

ciuzinys metu gaminysLovoje praleidžiame kone trečdalį savo gyvenimo. Todėl labai svarbu, kad ši gyvenimo dalis būtų patogi ir leistų tinkamai pailsėti. O norint miegoti patogiai ir ramiai, tiesiog būtinas geras čiužinys. Todėl jums siūlome būtent UAB „Ausnė“ čiužinį DUETAS, kuris 2016 metais buvo apdovanotas aukso medaliu kaip metų gaminys.

Dvipusis čiužinys DUETAS yra skirtas tiems žmonėms, kurie mėgsta kietesnį miegojimo pagrindą. Sakoma, kad miegoti ant kieto pagrindo yra sveika stuburui ir kaklui, todėl reikia pasirinkti čiužinį, kuris atitiktų šiuos standartus. Viršutinis čiužinio sluoksnis yra gaminamas iš dviejų skirtingo kietumo šaltų putų poliuretano. Jam pagaminti naudojamas HR šaltų putų poliuretanas (44 kg/m³) ir minkštesnis putų poliuretanas (35 kg/m³). Šis sluoksnis pagamintas iš specialiai pagal brėžinius išpjaustyto skirtingų tankių poliuretano. Derinant skirtingo tankio medžiagas, sukuriamas viršutinis sluoksnis, kuris yra ir elastingas, ir tvirtas. Tai suteikia kūnui patogią ir tvirtą atramą miego metu.

Viršutinis sluoksnis, ant kurio miegama, yra išprofiliuotas bangelėmis. Tai leidžia tolygiai paskirstyti kūno svorį, čiužinys geriau prisitaiko prie žmogaus anatomijos. Kadangi kūno svoris yra gerai paskirstomas, atsipalaiduoja įsitempę raumenys bei sąnariai. Taip pat minėtos čiužinio paviršiaus bangelės didina oro pralaidumą, užtikrina nepriekaištingą oro cirkuliaciją, dėl ko toks čiužinys itin tinkamas tiems, kas naktį linkę daug prakaituoti.

Apatinė čiužinio dalis yra gaminama iš 3 cm storio padidinto elastingumo putų poliuretano (40 kg/m³). Šis poliuretanas pagamintas iš atvirų porų ląstelių, kas taip pat padidina oro cirkuliaciją ir išgarina drėgmę miego metu. Galiausiai, nepriekaištingą oro cirkuliaciją užtikrina čiužinio šonuose esančios nedidelės vėdinimo angos. Taigi, šis čiužinys puikiai tiks, jei naktį gausiai prakaituojate.

Septynių zonų šoninių spyruoklių kišenių blokas ne tik padidina prisitaikymą prie žmogaus kūno, bet taip pat ir leidžia orui čiužinyje geriau cirkuliuoti. Čiužinio spyruoklės yra apsaugotos 5 mm storio veltinio sluoksniu, kiekviena jų įdėta į atskirą kišenėlę. 240 spyruoklių viename kvadratiniame metre leidžia kiekvienai spyruoklei atskirai reaguoti į miegančio žmogaus judesius ir tolygiai paskirstyti žmogaus kūno svorį, taip padidinant miegančiojo komfortą.

Čiužinys DUETAS yra analogų rinkoje neturintis gaminys. Visos medžiagos, naudojamos čiužiniui gaminti, yra sertifikuotos ir pagamintos laikantis aplinkosaugos reikalavimų. Šis čiužinys užtikrina geriausią miego kokybę, tiek kalbant apie čiužinio prisitaikymą prie žmogaus anatomijos, tiek ir apie puikią oro cirkuliaciją čiužinio viduje ir sąlytyje su žmogaus kūnu. Nepriekaištinga oro cirkuliacija būtina kokybiškam miegui ir čiužinio ilgaamžiškumui.

Perkant čiužinį DUETAS galima pasirinkti skirtingus ilgio ir pločio išmatavimus. Čiužinio aukštis yra 22 cm. Taip pat galima pasirinkti minkštesnį ar kietesnį viršutinio sluoksnio, ant kurio miegama, pagrindą. Čiužinio ortopedinė apkrova vienam žmogui yra 110 kg. Rekomenduojamas lovos pagrindas – grotelės. Čiužinio užvalkalas yra užsegamas užtrauktuku, gaminamas iš tekstilės.

Galimi čiužinio DUETAS išmatavimai (cm):

  • 80 x 200
  • 90 x 200
  • 100 x 200
  • 120 x 200
  • 140 x 200
  • 160 x 200
  • 180 x 200
  • 200 x 200

UAB „Ausnė“, gaminanti čiužinį DUETAS, turi jau ne pirmą apdovanojimą už savo gaminius. 2014 metais šiam gamintojui buvo suteiktas sidabro medalis už čiužinį, pavadinimu ROJUS. Metų gaminio apdovanojimas yra skiriamas kokybiškiems, Lietuvoje gaminamiems produktams, siekiant didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą. Tad pirkdami čiužinį, laimėjusį metų gaminio apdovanojimą, galite būti tikri, kad gaunate tikrai kokybišką ir savo kainos vertą prekę.

Plačiau http://auraplus.eu