Miegamojo baldų pasirinkimas

miegamojo baldai
Miegamojo baldų pasirinkimas yra jaudinantis ir atsakingas procesas. Procesas yra jaudinantis todėl, kad kuriate erdvę, kurioje praleisite maždaug trečdalį savo laiko, todėl stengsitės miegamąjį įrengti taip, kad jame būtų patogu ir jauku. Procesas yra atsakingas todėl, kad baldai nėra pigus pirkinys, todėl suklydus patirsite nemažų papildomų išlaidų. Todėl baldų pasirinkimui reikia skirti pakankamai laiko, taip pat turite gerai apgalvoti visas detales. Internetinė parduotuvė b-a.eu pateikia kelis patarimus, kaip rinktis miegamojo baldus.

Numatykite biudžetą

Pirkti naujus daiktus ar baldus yra smagu, paieškos procesas gali įtraukti, tačiau nereikėtų jo pradėti nenusimačius konkrečios sumos, kiek galite skirti miegamojo baldams. Baldai nėra pigus pirkinys, juos renkamės ne vieneriems metams, todėl labai svarbu apgalvoti, kiek lėšų galite skirti. Nuo to priklauso, kokios kokybės ir kokio tipo baldus įsigysite. Jeigu biudžetas nedidelis, miegamąjį galite įsirenginėti etapais. Pirmiausia įsigykite svarbiausius baldus – lovą ir spintą. Kitus baldus, tokius kaip komodos, naktiniai staliukai, spintelės ar lentynos galėsite įsigyti vėliau.

Kitas aspektas – rinkitės geriausios kokybės baldus, kokius sau galite leisti. Jeigu biudžetas neleidžia įsigyti pačių kokybiškiausių baldų, paieškokite šiek tiek paprastesnių, tačiau atkreipkite dėmesį, kaip jie pagaminti, kokia baldų konstrukcija. Aukščiausia kaina ne visuomet lemia geriausią kokybę, todėl atsisakę prabangaus
prekių ženklo galite sutaupyti.

Kokio dydžio miegamojo erdvė?

Baldų pasirinkimas labai priklauso nuo to, kokio dydžio yra miegamasis. Jeigu miegamojo erdvė nedidelė, jos nereikėtų perkrauti baldais. Rinkitės kelis pačius svarbiausius, mažesnius, tačiau funkcionalius baldus. Kai kambarys mažas, būtinai rinkitės lovą, turinčią patalynės dėžes. Jose galėsite ne tik susidėti nenaudojamus lovos užtiesalus, bet taip pat ir kitus, miegamajame reikalingus daiktus.

Jeigu miegamojo erdvė labai didelė, tuomet rizikuojate, kad įsigijus nepakankamai baldų jis atrodys nykus ir tuščias, todėl labai svarbu išlaikyti balansą. Prie kambario dydžio priderinti miegamojo baldai kuria harmoningą ir jaukią erdvę.

Prieš įsigydami miegamojo baldus būtinai išsimatuokite kambarį ir nusibraižykite planą. Apgalvokite, kaip statysite ir orientuosite lovą. Įsitikinkite, kad spintų ir spintelių durims ar stalčiams palikote pakankami vietos, kad galėtumėte juos atidaryti.

Apgalvokite, kokių baldų reikia

Prieš pradėdami rinktis baldus miegamajam gerai apgalvokite, kokių baldų jums reikia. Pavyzdžiui, jeigu makiažą darotės vonioje ar kitoje erdvėje, tuomet miegamajame tikrai nereikalingas kosmetinis staliukas. Geriau vietoje jo pastatykite komodą. Jeigu miegamuoju dalinasi keli asmenys, reikėtų nepamišti apie juos abu ir numatyti pakankamai baldų abiem. Tokiu atveju reikės dviejų naktinių staliukų, erdvesnės spintos, galbūt papildomų komodų ar lentynų. Erdvę turite įrengti taip, kad būtų patogu visiems.

Įvertinkite ir savo ūgį. Jeigu jūs esate labai aukštas/-a, tuomet standartinių išmatavimų lovos gali nepakakti. Galbūt sekmadienio rytais pas jus į lovą su pusryčiais atkeliauja visa šeima, kur smagiai leidžiate laiką šnekučiuodamiesi. Tuomet pirkite platesnę lovą, kad užtektų vietos visiems.

Apgalvokite, kokio dydžio spinta reikalinga. Ji turi būti funkcionali ir joje turi tilpti visi reikiami drabužiai. Jeigu spinta bus per maža, joje nuolat trūks vietos ir negalėsite tvarkingai visko susidėti. Todėl geriau investuoti į talpesnę spintą ir atsisakyti papildomų baldų, nei kiekvieną dieną kovoti su į spintą netelpančiomis drabužių šūsnimis. Nepamirškite, kad ateityje jūsų garderobas gali padidėti, todėl vertėtų numatyti papildomos vietos drabužiams susidėti. Tinkamai apgalvoję ir įvertinę visas detales išsirinksite miegamojo baldus, kuriais naudositės ilgai.