Gimė vaikelis! Kaip pasirinkti tinkamiausią lovytę jam?

gime-vaikelis-kaip-pasirinkti-tinkamiausia-lovyte-jamVaiko gimimas – ypatingas įvykis mamos ir tėčio gyvenime. Vis dėlto, šis pokytis ne tik atneša labai daug džiaugsmo bei gerų emocijų, bet ir tuo pačiu reikalauja prisiimti atsakomybę įvairiais lygmenimis.

Vienas iš aspektų – būtina sukurti vaikui saugią bei jaukia aplinką. Tai padaryti galima pasirinkus tinkamus daiktus bei baldus.

Vis dėlto, kiekvieno vaikeliui skirto daikto ar baldo parinkimas yra labai atsakingas žingsnis, kadangi pirkinys turi atitikti daug įvairių kriterijų. Priklausomai nuo savo paskirties, naujasis pirkinys turi būti ergonomiškas, saugus, jaukus, estetiškas, patogus, kokybiškas, ekologiškas – epitetus būtų galima vardinti ir vardinti.

Tačiau kiekvienas daiktas ar baldas reikalauja atskiro aptarimo, tad šį kartą atsakysime į klausimą – kaip pasirinkti tinkamiausią lovytę?

Siekiant atsakyti į šį klausimą, pirmiausia reikėtų aptarti medžiagas, iš kurių turėtų būti pagamintas lovytė. Vaikelio organizmas – pažeidžiamas ir jautrus, todėl geriausiai tinka gaminiai, pagaminti iš natūralių medžiagų.

Kalbant apie lovytę, pirmenybę reikėtų teikti, ko gero, pačiam natūraliausiam variantui – iš medienos pagamintam baldeliui. Mediena yra visiškai saugi, todėl nesukels jokių alerginių ar kitų nepageidaujamų reakcijų.

Tačiau ne vien tik mediena svarbi – nepamirškime, kad dažniausiai baldai būna padegti kokia nors medžiaga, pavyzdžiui laku. Vis dėlto, rinkdami lovą vaikeliui, pirmenybę turėtumėte teikti gaminiui, kuris yra apdengtas ekologišku laku, priešingu atveju, sukursite toksišką aplinką. Toksinės medžiagos užteršia aplinką akimi nematomomis dalelėmis, kuris turi neigiamos įtakos širdies, kepenų, galvos veiklai, patenka į plaučius ir t.t.

Ir vis dėlto, siekiant sukurti iš tiesų saugią aplinką savo vaikeliui, reikia nepamiršti, kad ne vien tik žaliavų kokybė yra svarbi – žalos pridaryti gali ir aštrios briaunos, kampai; išsikišimai, nelygūs reljefai ar nelygios dekoracijos. Taigi, pirmenybę teikite tokiam baldui, kuris neturėtų visų išvardintų akcentų. Na, jei vistik tokių bus, tai nepamirškite įsigyti specialių antgalių, kurie užmaskuos nelygumus.

Na, o pabaigai norisi atkreipti dėmesį į dar vieną detalę: labai dažnai tėveliai savo vaikams ieško ne ik kokybiškų, bet ir pačių estetiškiausių baldų. Žinoma, išvaizda yra labai svarbi, tačiau, jei jūsų vaikeliui tik keletas mėnesių, patikėkite, lovytės išvaizda jam rūpės mažiausiai. Visa kas kita yra tai, kaip jis jausis lovoje leisdamas laiką? Šiuo aspektu ypač svarbų vaidmenį suvaidins čiužinys.

Siekiant užtikrinti maksimalų komfortą, vertėtų rinktis iš kokoso plaušo pagamintus čiužinius arba neturinčius spyruokliuos. Atsižvelgiant į tai, kad mažas svoris neįsisavina anatominių zonų, šie pasirinkimai tiks labiausiai. Na, o, jei norite išvengti alerginių reakcijų, reikėtų rinktis iš latekso pagamintą čiužinuką.

Ir nors vaikeliui skirtas lova nėra ypač didelis baldas, nereikia pamiršti, kad daugelis šeimų susiduria su problema – turi nedaug vietos. Tad, ką rinktis tokiu atveju? Šiandien jau galite rasti ir daugiafunkcinių gaminių, tad pastarieji yra puikus pasirinkimas siekiant sutaupyti erdvės.

Ką tik gimęs vaikelis daugiau nei pusę paros praleidžia lovytėje, tad labai svarbu išrinkti tinkamiausią. Laikantis šių patarimų, tai padaryti bus lengviau. Tad skirkite pakankamai dėmesio šio baldo išrinkimui.

Na, o, kad tai padaryti būtų lengviau, verta užsukti ten, kur daug kokybiškų bei ergonomiškų miegojimui skirtų baldų. Internetinė parduotuvė b-a.eu – idealus pasirinkimas. Šioje internetinėje svetainėje rasite daug dėmesio vertų sprendimų, tad teks atsakingai nuspręsti, kuris iš jų galėtų būti skirtas jūsų mažyliui.