9 geriausi spalviniai derininiai jūsų miegamajame

miegamojo-interjeras-spalvu-paletesDauguma interjero dizainerių laikosi nuomonės, jog spalvų paletė miegamąjame yra itin svarbi, kadangi tai daro įtaką interjero atmosferai ir nuotaikai. Jų manymu, pasirinkta spalvų gama gali paveikti taip kaip mes ilsimės. Taigi, spalvos ir atspalviai turi būti pasirinkti ypatingai kruopščiai. Jūsų patogumui parinkome 9 geriausius spalvinius derinius, kurie pagerins miego kokybę.

Paletė Nr. 1: tamsiai mėlyna ir koralų.

Miegamasis, skęstantis giliuose mėlynuose atspalviuose, suteiks ramybę ir jaukumą, nes bus panašus į naktinį dangų. O ryškūs koralų spalvos akcentai sukurs tinkamą kontrastą tamsiai mėlynai spalvai.

Paletė Nr. 2: geltona ir mėtinė.

Sultingi saldainių atspalviai puikiai dera tarpusavyje ir paverčia miegamąjį lengvu ir švelniu. Mėtinės ir geltonos spalvos atspalviai pripildo atmosferą šviesa ir šiluma, o dėl savo neutralumo padeda atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos.

Paletė Nr. 3: balta, žalia ir ruda.

Gamtos atspalvių derinys puikiai tinka jaukiam miegamajam. Juk baltos, žalios ir rudos spalvų harmonija primena saulėtus ir ramius vasaros peizažus. Ko dar reikia kietam miegui?


Paletė Nr. 4: juoda ir ruda.

Nepaisant to, kad juodos ir rudos spalvų paprastai nerekomenduojama maišyti, pamėginkite pažaisti su jų atspalviais. Pagrindui parinkite tamsiai rudą atspalvį ir papildykite jį juodos spalvos akcentais.

Paletė Nr. 5: žalia ir rožinė.

Rožinės ir žalios spalvų harmonija – idealus variantas jautriam moteriškam miegamajam. Švelnūs pastelinių spalvų atspalviai suteiks interjerui subtilumo: žalia puikiai tiks kaip pagrindas sienoms, o rožinė pabrėš interjero detales.

Paletė Nr. 6: pilka ir balta.

Pilka spalva – vienas stilingiausių paletės atspalvių. Tačiau vien pilkų atspalvių miegamasis atrodo nuobodžiai ir niūriai, o derinamas su balta spalva akimirksniu virsta šviežesniu ir įdomesniu.

Paletė Nr. 7: balta spalva.

Skirtingi baltos spalvos atspalviai – klasikinis bet kokio interjero įrengimo variantas. Juk šita spalva ne tik lengvai prisiderina prie bet kokio stiliaus, bet ir teigiamai veikia interjero erdvę, vizualiai ją praplėsdama ir palengvindama.

Paletė Nr. 8: juoda ir balta.

Šitas niekada nepralaimintis monochrominis duetas suteiks subtilumo kiekvienam miegamajam. Kontrastuojantys juodos ir baltos spalvų atspalviai tinkamai šešėliuos interjero erdvę, optiškai ją padidindami.

Paletė Nr. 9: juoda, balta ir geltona.

Jei juodos ir baltos spalvų harmonija jums atrodo pernelyg niūri ir oficiali, praskieskite ją ryškiai geltonu atspalviu. Ryškiai geltona ne tik veiksmingai kontrastuos su juodai balta palete, bet ir suteiks erdvei pozityvią nuotaiką.