10 interjero detalių, kurios būtinos miegamajame

interjeras-62965714
Norite papuošti miegamąjį? Sudarėme daiktų, kuriais galite pagražinti miegamąjį, sąrašą.

Tema

Vaikų kambarius dažnai įrengiame tam tikra tema – pvz. Sporto, Žaislų, ir t.t, o jų miegamajame pasirinkti ją dažniausiai pamirštame. Konkreti tema –  nebūtina, pakaks idėjos, tam tikro motyvo. Galbūt dryžiai? Gėlių motyvai? Jie gali atsispindėti visame interjere – ant sienų, patalynės, langų, ar pagalvėlių.

Kilimėlis

Ar jūsų miegamojo grindys medinės?  O gal išklotos kilimine danga? Jausitės jaukiau išlipę iš lovos, jei prie jos bus patiestas nedidelis kilimėlis. Kuo minkštesnis, tuo geriau.

Dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės taip pat gali būti elementas papuošiantis patalpą. Jomis galite į miegamąjį įnešti daugiau spalvų, darančių kambario atmosferą žymiai jaukesne. Tuo pačiu ir lova su pagalvėlėmis bus kur kas patogesnė.

Kėdės

Papildoma kėdė prisėsti, paskaityti knygą, ar apsiauti batus – taip pat gali būti įdomus, ryškios spalvos miegamojo akcentas.

Televizorius

Specialistai pataria miegamajame nelaikyti daug elektronikos prietaisų, ypač tokių, kurie trukdo užmigti. Tačiau lengvai užmiegantiems žmonėms, mėgstantiems vakarais ką nors pasižiūrėti, tinkamoje vietoje pastatytas televizorius taip pat gali tapti jaukiu interjero elementu.

Mielos smulkmenos

Dailios dėžutės, žaisliukai, paveikslėliai turėtų būti sudėti atskiroje lentynoje. Šias smulkmenas taip pat galima išdėlioti ir ant jos.

Naktinis staliukas

Ant jo galima ne tik ką nors pasidėti, į spintelę po juo telpa drabužiai. Ant mano naktinio staliuko visada stovi vandens stiklinė, žadintuvas, guli skaitoma knyga ir lūpų balzamas.

Čiužinys

Be jokios abejonės, didžiausią reikšmę miego kokybei turi tinkamai pasirinktas čiužinys. Specialistai rekomenduoja rinktis kietesnį, iš porolono pagamintą čiužinį, padėsiantį pailsinti raumenis miego metu.

Paveikslai

Renkantis paveikslus, reiktų taip pat atsižvelgti į pasirinktą temą bei jums patinkantį spalvų derinį. Leiskite piešiniams ir spalvoms kurti tokią atmosferą kokios jūs norite.Lempa skaitymui

Net jeigu ne dažnai skaitote, prie lovos būtina turėti lempą skaitymui. Ko gero galite įsivaizduoti, jog yra kur kas jaukiau atsigulus į lovą, ištiesti ranką šviesai užgesinti.