Patarimai, kaip atnaujinti vonios interjerą

vonios-interjeras-52a07f9935d40Jau seniai vonios kambarys Jūsų nebedžiugina, nes viskas atrodo nutrinta, nešvaru ir senoviška? Pateikiame keletą patarimų, kurie padės Jums atnaujinti vonios kambario interjerą ir jaustis jame lyg naujai suremontuotame.

Kad ir kaip juokingai skambėtų, pirmiausia, rekomenduojama iššveisti visą vonios kambarį. Juk neveltui šis kambarys atrodo nebenaujai… Kada paskutinį kartą šveitėte lubas?

Kada valėte dušo kabinos dureles arba siurbėte dulkes iš už skalbimo mašinos? Turbūt ne taip jau neseniai, tad pirmas žingsnis naujumo ir švaros link – šveitimas.

Antras žingsnis – veidrodis. Jei vonioje kabo nedidelis veidrodis, pakeiskite jį didesniu arba pakabinkite dar vieną. Šviesos kiekį vonios kambaryje padidinsite prieš veidrodį pakabinę dar vieną. Veidrodis suteikia erdvumo ir jaukumo, todėl naujas veidrodis yra puiki išeitis naujinant vonios kambarį. Jei nenorite keisti veidrodžio, tuo labiau kabinti antro, siūlome dar vieną išeitį. Įrėminkite veidrodį! Pasirinkite prie vonios interjero tiksiančius rėmus ir pirmyn!

Neturite kur susidėti plaukų aksesuarų ir kosmetikos priemonių, todėl jie mėtosi visame vonios kambaryje? Viskas turi turėti savo vietą, taip kambaryje ne tik atsiras laisvos vietos, bet ir tvarka. Tam puikiai pasitarnaus įvairių formų ir dydžių dėžės, arba pinti krepšiai, kuriuos, jei norite, galite patys dekoruoti ir papuošti.

Atlaisvinkite vieną spintelės skyrių (geriausia atviros) ir sudėkite į ją smilkalų, žvakių, eterinių aliejų. Tai atrodys ne tik gražiai. Atsidūrę vonioje galėsite uždegti žvakes, smilkalus, į vonią galite prisipilti burbuliukų ir taip tik padidinti maudynių vonioje malonumą.

Dar vienas žingsnis, kuris tikrai atnaujins Jūsų vonios kambarį, tai seno kilimėlio ir dušo užuolaidos pakeitimas nauja. Nepamirškite prie pasirinktos užuolaidos priderinti kilimėlio, taip vonios kambarys atrodys madingas.

Atnaujinant vonios kambarį padės ir dar vienas dalykas – nereikalingų daiktų atsikratymas! Kiek kartų ieškojote to, ko reikia ir neradote? Kiek kartų užkliuvote už ne vietoje pastatyto daikto ir, kiek kartų neturėjote, kur pastatyti naujo šampūno, nes visos spintelės buvo užimtos? Jei taip nutiko bent kartą, derėtų susimąstyti ar tikrai visi daiktai, esantys čia yra reikalingi?