Kaip įrengti mažą miegamąjį?

4527573_DDoKJn.jpegYra daug paprastų būdų, leisiančių padėti mažus miegamuosius padaryti jaukesniais ir gražesniais.

Vienas mažo miegamojo pliusas – norint pokyčių, nebūtina išleisti daug pinigų.

Pirmiausia pabandykite perstumdyti miegamojo baldus. Išneškite iš kambario nenaudojamus baldus, taip pat išmeskite jau perskaitytus žurnalus.

Dažų spalvos pasirinkimas

Mažame miegamajame pasirinkite žaismingą sienų spalvą arba dizainą. Pavyzdžiui, šviesios ar ryškios spalvos geriau atveria kambarį ar sukuria iliuziją, jog kambaryje yra daugiau erdvės.
Be to, mėlyna, balta ar geltona spalvos leis lengviau pritaikyti kambario aksesuarus. Paveikslai, sienų šviestuvai ir aksesuarai gali suteikti kambariui visai kitą veidą. Užuolaidų spalva neturėtų kirstis su jau naudojamomis kambaryje spalvomis. Priešingai, užuolaidos turėtų papildyti kambario spalvas ir suteikti kambariui aukštumo ir didumo pojūtį.
 

Daugiau šviesos

Maži miegamieji turėtų būti gerai apšviesti. Jeigu kambarys tamsus, jis gali pasirodyti mažesnis negu  iš tiesų yra. Patartina rinktis plonesnes užuolaidas, kurios praleistų į kambarį kuo daugiau šviesos. Tai turėtų sudaryti didesnio ir jaukesnio kambario įspūdį.
 
Vieną mažo miegamojo sieną galima nudažyti labai ryškia spalva, tam, kad sudarytų kontrastą su baldais. Jeigu nenorite vienos ryškios spalvos, galite pasirinkti dvi skirtingas spalvas ir nudažyti sienas vertikaliomis linijomis. Vertikalios linijos sudarys iliuziją, jog kambarys yra aukštesnis, didesnis ir atviresnis.
 

Veidrodžiai ir dekoravimas

Mažame miegamajame kambaryje pakabinkite kelis ilgus veidrodžius. Veidrodžiai sudaro iliuziją, jog kambarys yra didesnis nei iš tiesų bei padeda atspindėti daugiau šviesos.