Patarimai, prieš įsigyjant miegamojo baldus

Miegamasis-AlabamaMiegamasis tai vieta, kurioje mes atsipalaiduojame, pailsime, pabėgame nuo dienos rutinos ir nuo viso pasaulio. Gero miegamojo pagrindą sudaro – patogi lova, optimali spinta ar drabužinė, komoda ir staliukai smulkiems, bet svarbiems daiktams.

Prieš įsigyjant miegamojo baldus, būtina iš anksto planuoti kokiems daiktams bus skirta daugiau ar mažiau vietos, kaip miegamojo kambario erdvėje bus išdėstyti baldai. Galbūt miegamojo spintoje planuojate laikyti ne tik rūbus, gal ten laikysite dulkių siurblį, lyginimo lentą ir panašiai; O gal Jums reikalinga sėdimo darbo vieta miegamajame, bet nenorite jog ji kristų į akis kai jos nenaudojate; Gal svajojate apie romantišką, nestandartinį apšvietimą; O gal tiesiog turie aibę nuotraukų, keliančių jums pačius šilčiausius prisiminimus? Susikūrę tinkamą projektą, visą tai ir dar daugiau galėsite įgyvendinti, svarbu leiskite sau įsijausti ir viską planingai apmąstyti.

PATARIMAI

  1. Visi nori plačios lovos, tačiau ją reikia rinktis pagal patalpos dydį, svarbu, kad patalpa netaptų perkrauta vien tik pastačius lovą.

  2. Miegamojo patalpą planuokite taip, kad būtų patogu joje judėti, visuose praėjimuose turėtų likti bent po 50 cm. laisvos erdvės.

  3. Jei esate „vyturys“, rinkitės gaivias – šaltas spalvas, jei „pelėda“ – ramias, šiltas dekoro spalvas.

  4. Jei miegamojo patalpoje mažai vietos, išnaudokite erdvę po lova – įsitaisykite stalčius arba čiužinio pakėlimo mechanizmą.

  5. Neperkraukite kambario baldais ir įvairiais daiktais, tai trikdys komforto harmoniją ir nebe išeis tinkamai pailsėti.

  6. Nestatykite spintos su veidrodžiais ir nekabinkite veidrodžio priešais lovą, mokslininkai pastebėjo, jog tai trikdo miegą.

  7. Baldus išdėstykite taip, jog išėjimas iš kambario ar praėjimas į vonią būtų be kliūčių ir kiek įmanoma tiesus.

  8. Miegamojo baldams rinkitės neutralias, pastelines spalvas, komodos ir staliukų paviršiai, dėl dažnesnio naudojimo nusidėvi greičiau, vėliau juos gali tekti pakeisti.

  9. Venkite miegamojo baldų aštriais kraštais, išsikišusiomis kietomis briaunomis. Net ir gerai koordinuotiems žmonėms šie dalykai tampa tikra problema.

  10. Miegamojo kambario apdailos dekoras turėtų būti malonus ir svarbiausia – išbaigtas. Nes kai naktimis sunku užmigti ir dėl nemigos žiūrima į lubas, tuomet labiausiai erzina įvairios remonto klaidos. Jei jūs toks žmogus, įsitaisykite dekoratyvias – pakabinamas lubas