Vandens nugeležinimo filtrai “Pribus”

vandens nugelezinimo filtraiNiekas neabejoja, kad geriamas vanduo turi būti kokybiškas ir atitikti Lietuvos higienos normoje HN 24 : 2003 „Geriamojo vandens saugos ir kokybės reikalavimai“ nurodytus reikalavimus. Sprendžiant vandens kokybės spragas naudojami įvairūs vandens valymo įrenginiai ir filtrai.

Pagal filtrų rūšį skiriami mechaniniai, geriamo vandens nukalkinimo, multi paskirties, ekektrolizės vandens filtrai. Pagal filtravimo būdą vandens skaidrinimo, nugeležinimo, vandens minkštinimo, multi filtracijos ir kt. vandens filtrai. Šiame straipsnyje pristatomi vandens nugeležinimo filtrai “Pribus”.

Jei pastebėjote, jog Jūsų naudojamas vanduo turi negerą kvapą, nėra skaidrus ar palieka rudas nuosėdas, vadinasi jame per daug geležies. Su “Pribus”  geležies filtrais atsisveikinsite su šiomis problemomis visiems laikams. Tai įvairūs vandens nugeležinimo filtrai- eXPERT 700,  EcoWater,  PR OXI,  Premium Line AIF,  Novo Water AF geležies šalinimo filtrai bei geležies šalinimo filtrai su reagentu EcoWater IF.

Kuo ypatingi vandens nugeležinimo filtrai “Pribus”?

Kiekvienas vandens nugeležinimo filtras “Pribus” gali būti pritaikomas tam tikromis  specifinėmis sąlygomis. Pavyzdžiui eXPERT 700 EcoWater yra inovatyvus prietaisas, turintis ryšį su Wi-Fi, kurio dėka kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje galima matyti prietaiso darbo parametrus bei koreguoti jo veiksmus.  eXPERT Oxi yra išmanusis filtras, skirti nuosavą vandens gręžinį ar šulinį turintiems namams. Šis filtras puikiai tinka tais atvejais, kai reikalingas individualus sprendimas. Dar vienas “Pribus” siūlomas geležies šalinimo filtras- PR OXI, kurio privalumais galima laikyti tai, jog jis efektyviai šalina geležį, nereikia papildomų priemonių jo veikimui.

Premium Line AIF filtrą galima laikyti tai, jog jis filtruotas vanduo bus nuolat.

Taigi, vandens nugeležinimo filtrai “Pribus” yra puikus pasirinkimas besirūpinantiems vandens kokybe žmonėms. Jeigu savo aplinkoje susiduriate su vandens kokybės problemomis, rinkitės šiuos filtrus. “Pribus” specialistai atvyks į Jūsų namus ar biurą, parinks Jums tinkamiausią filtrą, pirmiausiai patikrinę vandens būklę. Todėl bus parinktas geriausias sprendimas. “Pribus” atliekami vandens tyrimai nemokami, atliekami nešiojamų laboratorijų pagalba, todėl nepatirsite papildomų rūpesčių ar  išlaidų.