LED šviestuvai – kodėl verta rinktis ?

ximg_55886d9288cd9.jpg.pagespeed.gp+jp+jw+pj+js+rj+rp+rw+ri+cp+md.ic.WBNoNSwqnyLED lemputės yra sudaytas iš šviesą skleidžiančio diodo ( LED – ang. Light – emitting diode), tai yra vienas iš algaamžiškiausių, ekonomiškiausių ir ekologiškiausių pasirinkimų renkantis aplinkos apšvietimui. Šios lemputės paasižymi tuo, kad iškart įjungus šviesą jos pasiekia maksimalų ryškumą, o dažnas įjungimas neįtakoja jų ilgaamžiškumo, taip pat jos gali pasižymėti plačia spalvine gama ir neturi sveikatai bei gamtai kenksmingų medžiagų.

Patalpų apšvietimui galima rinktis ne tik LED lemputes, bet ir LED šviestuvus bei paneles.  LED lemputėmis galite puikiai pakeisti paprastas kaitrines lemputes, tačiau LED šviestuvai ir LED panelės yra šiek tiek sudėtingesni įrenginiai, skirti iš karto sukurti norimą interjero apšvietimą.

Išskirtinis apšvietimas

LED panelė tai yra įrenginys sukomplektuotas iš šviestuvo, kuris sudarytas iš LED šviestukų, valdymo elektronikos ir modernaus, kompaktiško dizaino. Būtent dėl kompaktiško savo dizaino, LED panelė, yra tinkama bet kurioje interjero vietoje, nes sutaupo daug vietos ir yra prijungiama prie išorinio maitinimo šaltinio, kuris jungiamas į standartinį elektros lizdą. Šio įrenginio pagalbą jūs galite sukurti savo interjerui išskirtinį, unikalų dizainą ir net nuolat keisti jo buvimo vietą.

LED_sviestuvai_10

Lubiniai LED šviestuvai yra ne tik paprastos lemputės, kurias mes esame įpratę matyti lubų apšvietime, bet ir atskira tvirtinimo bei papildomų funkcijų sistema, turintį skirtingus dizaino sprendimus, pritaikyta įvairiį tipų luboms bei galinti sukurti “išmanųjį” apšvietimą. “Išmanusis” apšvietimas tai apšvietimo sistema, kuri leidžia sukurti besikeičiantį šviesos spektrą – patalpą gali būti apšviečiama skirtingais atspalviais, gali būti pritaikomas skirtingo intensyvumo apšvietimas priklausomai nuo paros meto ar nustatytų parametrų.

LED šviestuvai taip pat turi dar vieną įdomią ir naudingą savybę – jie niekada neperdega. LED lempų intensyvumas palaipsniui mažeja ir jas reiktų keisti tuomet, kai šviesos intesyvumas pasiekia 70%. Būtent tokią ribą naudoja visi LED lempučių gamintojai, kaip ribą, iki kurios yra matuojamas lempučių ilgaamžiškumas.

Pasak profesionalių apšvietimo konsultantų, ilgaamžiškumą labiausiai lemia tai, kiek kokybiškas yra pats LED diodas  ir nereikėtų rinktis tokių šviestuvų, kurių tiekėjai duoda mažesnę nei 5 metų garantiją.