Klasikinio stiliaus dušo sienelės ir visas vonios interjeras. Koks jis?

klasikinio-stiliaus-duso-sieneles-ir-visas-vonios-interjeras-koks-jis

Jums atrodo, kad pats gražiausias interjero stilius yra klasikinis? Tokiu atveju siūlome internete peržiūrėti pavyzdžius ir skaityti mūsų atrinktus patarimus, kurie padės savo vonios kambaryje susikurti klasikinį stilių.

Iki šiol klaidingai galvojama, kad klasikinis stilius – tai senoviškas stilius. Tikrai ne. Net ir moderniuose namuose gali kvepėti klasika, tik reikia žinoti, kaip ją susikurti. O šis straipsnis trumpai apie tai, kokios smulkmenos padės džiaugtis klasika kvepiančiu vonios kambariu.

Pirmiausia pasirenkamos dušo stiklo sienelės, kurios stiliaus prasme labai įvairios ir puikiai tinka net ir nestandartinėse patalpose. Klasikiniam stiliui sukurti labai rekomenduojame raštuotas sieneles, kurios ne tik puikiai atrodo, tačiau ir jų priežiūra paprastesnė, kadangi ant rašto ne taip matosi kalkės. Drąsus pasirinkimas yra tamsaus stiklo sienelės. Tačiau šis variantas labiausiai rekomenduojamas erdvesnėse patalpose. Paprasčiausiai mažose nepavyks tinkamai išpildyti visos erdvės, sienelės gali vizualiai per daug sumažinti aplinką.

Klasikiniame interjere labai puikiai tiks juodos spalvos stiklo dušo kabinos. Kadangi ant jų dažniausiai labiau matosi vandens nubėgimai – siūlome įvertinti tai, kad šiuo atveju klasika iš Jūsų reikalaus daugiau laiko valymui. Jeigu, visgi, valysite kiekvieną kartą, kai tik nusimaudysite duše, tokiu atveju jos visada atrodys puikiai.

Klasikiniame interjere daugelis renkasi medinius akcentus, kurie labai puikiai tinka prie plytelėmis dekoruoti kambario. Pavyzdžiui, mediniai veidrodžio rėmai arba mediniai akcentai, indeliai, kurie atrodys puikiai. Taip pat dažnai pasirenkamos tamsesnės spalvos, kurios labai puikiai derės prie skoningų šviestuvų. Tokiu atveju vonios kambaryje siūlome naudoti tik ryškius šviestuvus, kad jie puikiai apšviestų visą patalpą.

Klasikinio stiliaus dušo stiklo sienelės yra taip pat skirtingos, tad reikia palyginti bent jau kelis variantus, kol rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Galiausiai, juk stilius yra tik vienas niuansas iš daugelio. Reikia nepamiršti lyginti kuo daugiau galimybių ir stilių derinti su funkcionalumu. Toliu atveju galutinis variantas bus toks, kokio norisi.