Minkštinimo filtras naujam namui – EcoWater eVOLUTION Boost 300

minkstinimo-filtras-naujam-bustui-ecowater-evolution-boost-300Sukietėjęs vanduo – tai persisotinęs magnio ir kalcio jonų vanduo. Nors jis nėra tiesiog kenksmingas mūsų sveikatai, jis gali kaip reikiant apsunkinti mūsų kasdienybę.

Užkalkėję vamzdynai, nešvarumai ar greičiau susidėvintys rūbai – tai tik keletas pagrindinių kietojo vandens vartojimo namuose pasekmės.

EcoWater eVOLUTION Boost 300 – tai kalkių šalinimo ir vandens minkštinimo sistema kuri užtikrina skaidrų ir minkštą vandenį artimiausiems 10-15 metų.

Pagrindiniai filtro privalumai

Saugus ir taupus

Šis filtro variantas nereikalauja daug priežiūros ir sąnaudų.

Kiekvienas namų sistemos vandens filtravimo etapas vyksta uždarame rate – t.y. Saugiai ir efektyviai ją nuo kalcio ir magnio ir kalkių nuosėdų kietinančių vandenį.

Filtras su užpildu sukurtas taip, jog druską jame naudotų tik tuomet kai ji yra būtina vandeniui išvalyti, tokių būdu yra taupomi ir nešvaistomi.

WiFi sistema

Tai vienas iš nedaugelio filtrų rinkoje kurį galima sujungti su savo namų ar biuro WiFi sistema.

Infraraudonasis jutiklis esantis filtre surenka informaciją ir akimirksniu perduoda ją SMS žinute arba el. Laišku apie filtro veikimą ar besibaigiančias druskos atsargas.

Galėsite gauti duomenis ir pranešimus tiesiogiai į savo kompiuterį, mobilųjį telefoną ar planšetę.

Patogumas

Ši sistema taip pat pasižymi ir tuo, jog ji – labai kompaktiška ir neužima daug vietos.

EcoWater eVOLUTION Boost 300 yra montuojamas tik pagrindinėje vandens įvado į būstą vietoje. Tiesiog gretimai reikia turėti elektros lizdą ir išvesti nuotekų vamzdį.

Vienintelė pastovi vandens filtro priežiūra – kas dvi savaitės būtinas druskos atsargų papildymas.

Vandens minkštinimo filtras kuris dirba saugiai ir efektyviai

Pagrindiniai kietojo vandens komponentai – tai kalcis ir magnis. Šių metalų dalelės ir sukelia daugeliui problemų namų vandens sistemose.

EcoWater eVOLUTION Boost 300 – tai vandens minkštinimo sistema kuri geba efektyviai šalinti kietėjimą keliančias daleles saugiai pakeičiant jų kompoziciją ir pašalinant susikaupusį jų perteklių iš sistemos.

Šis filtras yra ne tik patogus įrankis stebėti sistemos būklę, tačiau laiku pastebėti joje esančias problemas ir užtikrinti minkštą vandenį savo namams.

Ar toks vandens filtras domina ir jus? Šioje internetinėje svetainėje rasite daugiau informacijos apie šios serijos vandens priežiūros filtrus.