3 patarimai renkantis reguliuojamo aukščio stalą

reguliuojamo aukscio stalas

Susidomėjus tokiu stalu viskas atrodo kaip ir aišku. Tačiau parduotuvėje nesunkiai padaroma klaidų. Todėl šiame straipsnyje jums pateikiami 3 patarimai, ko NEdaryti norint išsirinkti gerą augantį stalą.

1. Nenuvertinkite skaičių
Kalbant apie kokius nors išmaniuosius telefonus neretai pašiepiami įspūdingi parametrai. Kritikai tai susieja su ne iki galo optimizuota operacine sistema. Panašios mintys sukasi ir šnekant apie kameros megapikselius. Užtat augančių stalų rinkoje situacija kitokia. Čia skaičiai atlieka reikšmingą vaidmenį. Todėl apsilankę parduotuvėje nenuvertinkite to, kas iš pažiūros primena matematikos paskaitą. Kas gali nutikti neatkreipus dėmesio į skaičius? Tiesiog pasirenkamas toks produktas, kuris nebus tinkamiausias. Augantys stalai, nors ir yra reguliuojami, paprastai būna orientuoti į tam tikrą ūgio skalę, tad matmenys tikrai aktualūs.

2. Nenuvertinkite dizaino

Įprasta manyti, kad ofiso stalai turi būti funkcionalūs. Ir tokia nuomonė verta palaikymo. Tačiau reikia pabrėžti, jog dizaino irgi nevertėtų palikti kur nors antrame ar trečiame plane. Ne, tai ne švarkas, kurį įvertins bendradarbiai ar gatvės praeiviai. Tai ne laikrodis, kuris solidžiai blizgės ant riešo. Bet keičiamo aukščio baldas iš parduotuvės vežamas į namus, kur bus naudojamas atliekant protinį darbą. Ir niekam ne paslaptis, kad tinkamas interjeras gali suteikti įkvėpimo. Todėl kyla klausimas, kodėl nepasirinkus stalo pagal savo skonį. Juk tada baldas kasdien džiugins.

3. Nenuvertinkite formos

Kartais atrodo, jog vienoks ar kitoks išlinkimas – dėmesio neverta ypatybė. Bet renkantis augantį stalą reikėtų atsižvelgti, kokia jo forma. Galbūt statysite jį į specifiškai išplanuotą biurą? O gal ieškote ko nors, kas neprimintų tradicinio stačiakampio? Pastaruoju atveju verta rekomenduoti stalą „Go! 500 Left“ ar „Go! 500 Ergo“. Tai solidūs, tačiau nenuobodūs reguliuojamo aukščio stalai.

Reziumė?

Apibendrinti galima paprastai: nesistenkit įsigyti stalo per porą minučių. Skirkite laiko, pasidomėkite. Tuomet ir sprendimas bus vertas liukso ženklo.