Langų valymo robotas

Vos tik pasirodo pirmieji pavasario saulės spinduliai, didžioji dalis žmonių suskumba atlikti įvairius namų ruošos darbus, tarp kurių neabejotinai bene svarbiausiu ir sudėtingiausiu tampa visų langų valymas.

langu-valymo-robotas

Kaip bebūtų, verta pripažinti, kad langų valymas daugeliui žmonių kelia didelį galvos skausmą, kadangi tai yra ne tik daug laiko, tačiau ir daugybės jėgų reikalaujantis darbas.

Bet kuriuo atveju, langų valymas yra neišvengiama užduotis, kurią anksčiau ar vėliau tenka atlikti kiekvienam iš mūsų.

Todėl, pakalbėsime apie tris valymo būdus, iš kurių galėsite nesunkiai pasirinkti jums palankiausią.

Langų valiklis ir laikraščiai

Puikiai suprantama, kad tai yra tradicinis ir bene pats seniausias langų valymo būdas, kurį iki šiol būna linkę pasirinkti didelė dalis vartotojų.

Tokiais atvejais yra naudojamas purškiamas langų valiklis, kuriuo nuvalomi ant langų susikaupę nešvarumai. Galiausiai vandeniu nuvalius ant langų esantį valiklį, langai nusausinami į pagalbą pasitelkus laikraščius.

Be abejo, kai kurie žmonėms tokiam tikslui pasitelkia medžiagines servetėles, natūralų audinį ar rankšluosčius, tačiau laikraščiai tampa bene pigiausia ir efektyviausia langų nusausinimo priemone, pasirinkus tradicinį langų valymo būdą. Žinoma, tokiais atvejais reikia pripažinti, kad patiriame dideles laiko sąnaudas ir išeikvojame daugybę jėgų.

Būtent dėl šios priežasties tampa akivaizdu, kodėl tiek daug žmonių labai nenoriai žvelgia į langų valymą ir stengiasi tokių darbų atlikimą atidėlioti.

Rankinis langų valytuvas

Turbūt ne kartą esate girdėję apie Kärcher prekės ženklu pažymėtą produkciją. Šiomis dienomis tai yra valymui skirtų priemonių rinkos lyderiai, kurie siūlo labai platų valymo priemonių asortimentą, tarp kurių yra ir rankiniai langų valytuvai.

Rankinio valytuvo ir mikropluošto šluostės pagalba galima labai nesudėtingai nuvalyti langus, nepaliekant jokių nešvarumų ar nuo valymo įprastai liekančių ruoželių. Vanduo, kuriuo valomas lango paviršius, yra nusiurbiamas. Jei rankinis langų valytuvas yra pilnai įkrautas, juo galima lengvai išvalyti net 25 langus, t.y. 75 m².

Svarbu nepamiršti, kad Kärcher langų valytuvas yra labai lengvas ir patogus, todėl juo valant langus, pernelyg nepavargstama ir visas langų valymo procesas įgyvendinamas per kur kas trumpesnį laiką. Be to, komplekte yra kotas, kurio pagalba galima lengviau pasiekti aukštesnes vietas.

Pastarasis langų valymui skirtas įrenginys jau ne vienerius metus gelbsti daugeliui vartotojų, langų valymą paverčiant gerokai malonesniu ir lengvesniu darbu.

Išmanusis langų valymo robotas

Tai yra didelė naujovė, kuria pasinaudojus, langų valymas tampa pačiu paprasčiausiu darbu. Išmanusis langų valymo robotas yra šiuolaikiškas ir visiškai nereikalaujantis jokių papildomų pastangų. Jis išvalo net ir labai sunkiai pasiekiamas vietas, aukštas terasas ir kt. Be to, galima pasirinkti langų valymo robotą, kuris yra valdomas išmaniojo įrenginio pagalba. Tokiu atveju jo valdymui galima naudoti išmanųjį telefoną arba planšetę.

Tai reiškia, kad išmanusis langų valdymo robotas gali būti valdomas nuotoliniu būdu. Dėl šios priežasties jis tampa nepamainomu pasirinkimu, kuris užtikrina didžiausią patogumą ir efektyvumą. Nereikėtų pamiršti, kad šiuolaikiniai išmanieji langų valymo robotai paviršių gali valyti tiek horizontalioje, tiek ir vertikalioje padėtyje.

Tuo tarpu, jei jūs baiminatės, kad robotas gali nukristi nuo stiklo, skubame jus nuraminti, kadangi naujausios kartos optiniai jutikliai ir atitinkami šio išmaniojo prietaiso algoritmai užtikrina sklandų veikimą ir nenutrūkstamą sukibimą su valomu paviršiumi. Net jei būtų prarastas elektros tiekimas, išmanusis langų valymo robotas automatiškai persijungia į avarinį režimą, užtikrinantį tolygų darbą.

Galimybė išbandyti jums

Be abejo, galite manyti, kad tokie šiuolaikiniai langų valymui skirti technologiniai įrenginiai pareikalaus didelių išlaidų, todėl jūs dvejojate dėl tokių prietaisų įsigijimo, tačiau atminkite, kad nėra jokios būtinybės investuoti į brangiai kainuojantį prietaisą. Vietoje to, jį galite išsinuomoti.

Tuo tarpu, jei apie tokią galimybę dar niekuomet iki šiol nebuvote girdėję, viskas, ką turėtumėte padaryti, tai apsilankyti https://namusvara.lt/ tinklalapyje, kuriame atrasite platų valymui skirtų priemonių asortimentą, tarp kurio yra tiek rankiniai langų valytuvai, tiek ir langų valymo robotai. Tokiu atveju jums nereikėtų investuoti daugybės lėšų į naujausių langų valymui skirtų prietaisų įsigijimą.

Tokius įrenginius nuomojantys paslaugų teikėjai užtikrina prieinamas kainas ir profesionalų aptarnavimą. Todėl, jei jūs norite kur kas lengviau ir greičiau išvalyti savo buto, nuosavo namo, sodybos ar biuro langus, pamirškite apie tradicinius būdus, kurie atima daug laiko ir jėgų.

Šiuolaikiniai langų valymo robotai gali tapti tikriausiu jūsų išsigelbėjimu. Todėl dabar belieka peržiūrėti langų valymo robotus nuomojančių paslaugų teikėjų turimą asortimentą, palyginti robotų parametrus ir galimybes bei susisiekti su šios srities specialistais.

Kauno mieste ir jo apylinkėse langų valymo robotas gali būti pristatytas akimirksniu, todėl jums niekuomet nereikės vykti ir gaišti savo brangaus laiko, o kainą, kurią sumokėsite už tokio technologinio prietaiso nuomą, bus minimali ir padedanti jums kur kas daugiau sutaupyti.