Seksualus interjeras ir miegamasis: 10 paprastų patarimų

Namų dekoras tiesiogiai veikia seksualinį jo šeimininkų gyvenimą ir siūlo neakivaizdžius dizaino sprendimus, kaip sukurti interjerą geram seksui. Taigi mums reikės ne tik moteriškų prezervatyvų, bet ir gero kūrybiškumo.

Didelis veidrodis

Nuo stumdomų spintos durų iki taurių itališkų veidrodžių – galimybės begalinės, o nauda naujai santykių energijai – neabejotina. Svarbiausia, kad lova atsispindėtų veidrodyje (jei ją naudojate dažniausiai).

Dar geriau, kad yra keli aukšti veidrodžiai: pora miegamajame, bent vienas didelis vonioje, koridoriuje ir pan. Čia svarbiausia ne abejotinos feng shui taisyklės, o nuotykių atmosfera ir tinkamai suprojektuota šviesa.

Miegamojo garso pralaidumas

Tiesą sakant, jau seniai turėjo tapti standartu: visas sienas ir lubas iškloti mineraline vata, ypač jei jos išlygintos gipso kartonu, tai nieko nekainuoja remonto mastu, o gyventojų komfortas turi įtakos visam gyvenimui.

Egzotiškesnius variantus, pavyzdžiui, galvūgalius iš minkštų plokščių, pagamintų naudojant vežimėlio kaklaraiščio techniką arba capitonné, viešbučiai puikiai įvaldė. Taigi kodėl gi jo nepasinaudojus namuose? Juolab kad dizainas gali būti visiškai puritoniškas, skirtingai nei funkcija.

Vieta žaislams

Ją galima rasti bet kurioje neapibrėžtoje betoninėje nišoje, kurią atsitiktinai paliko kūrėjai. Čia kiekvieno poreikiai skirtingi – kažkam užtenka karsto knygos pavidalu, o kažkam neužtenka ir viso skyriaus spintoje.

Svarbu, kad ten netyčia nepatektų nei auklė, nei močiutė, nei vaikai – jūsų ramybei. Tačiau yra ir kita strategija – rinktis žaislus, kuriuos galima supainioti su modernia skulptūra ar smagiu suvenyru.

Komfortiška kambario temperatūra

Ją visais įmanomais būdais propaguoja pediatrai dėl kūdikių sveikatos, būtent 18 laipsnių, kategoriškai netinka sveikiems jų tėvų santykiams – todėl miegamajame turi būti įmanoma ją padaryti aukštesnę nei likusio buto, o paprasčiausias yra akumuliatorius su termostatu.

Baldų formos

Virtuvė turi būti tvari – ir šia prasme dažnai laimi tradicinės galimybės. Baldus namuose reikėtų rinktis atsižvelgiant į mėgstamas pozas. Su vyru svajojame suskirstyti visus šiuolaikinius hitus pagal jų tinkamumą ir patogumą šiuo atžvilgiu, tačiau vis dar neįsivaizduojame, kaip tai sutvarkyti. Kilimai tinkamose vietose ir gera sofa yra daug įdomiau nei pirkti specialius daiktus, kuriems taip pat reikia specialių erdvių.

Kiti patarimai

Manoma, kad mėlyni atspalviai miegamajame mažina įtampą, atpalaiduoja, taip pat skatina abipusį partnerių susidomėjimą. Tai puikus pasirinkimas miegamajam. Mėlyni tonai padeda įnešti romantikos į intymų gyvenimą, daro atmosferą švelnesnę ir intymesnę.

Niekas taip nepadeda sukurti intymios atmosferos miegamojo interjere, kaip tinkamas apšvietimas. Seksualus miegamasis neįsivaizduojamas be silpnos šviesos. Minkšta išsklaidyta šviesa palankiai išlygina odą, paslepia visus trūkumus ir pabrėžia privalumus. Todėl kuo daugiau skirtingų šviesos šaltinių miegamajame, tuo geriau.

Kaip sukurti seksualią atmosferą miegamojo interjere, buvo žinoma senovės Kinijoje. Taigi, pagal Feng Shui mokymą, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas lovos galvai. Kad ir kokios formos norėtumėte, kampai turi būti suapvalinti, tai padeda gyvybinei energijai Qi laisvai cirkuliuoti erdvėje.

Minimalizmas yra labai seksualus

Ypač miegamojo interjere, kur niekas neturėtų atitraukti dėmesio nuo pagrindinio dalyko. Beje, nenusileidžia baltai spalvai. Nėra nieko įdomesnio už viską, kas primena nekaltumą.

Lytėjimas yra vienas iš svarbiausių pojūčių, kai kalbama apie seksualumą. Natūralus šilkas, oda, zomša, kailis – pačios „jausmingiausios“ medžiagos. Naudokite juos miegamojo interjere ne tik kaip patalynę, bet, pavyzdžiui, lovos galvūgalių apmušalus, kilimo ar antklodės pavidalu. Patarimas – nenaudokite šilko ir kailio vienoje vietoje. Jei turite šilko paklodes, meskite kailį ant grindų arba ant kėdžių.

Sukurkite fantazijos lauką miegamojo interjere

Tam puikiai tinka tapetai su atspaudais. Kaip seksualaus miegamojo įvaizdis tinka ir pripažinto sekso simbolio nuotrauka, ir nerimtos pin-up nuotraukos.

Pasak burleskos karalienės Ditos von Teese (Dita van Teese), nėra nieko seksualesnio už glamūrą. Jei nesate pasiruošę iki galo papuošti miegamojo interjero šiuo stiliumi, galite tiesiog pridėti atitinkamų aksesuarų: blizgučiais puoštų pagalvių, pakabinamų stiklo karoliukų ar lakuotų naktinių staliukų. Kuo daugiau blizgesio, tuo geriau.

Kaip žinote, vyrai myli akimis. Todėl veidrodžiai miegamojo interjere visada yra seksualūs. Ir nemontuokite jų ant lubų. Priešingai, nedideli veidrodiniai skydeliai ant sienų, naktinių staliukų fasadų ar lovos galvūgalio leis pažvelgti į partnerį iš naujos perspektyvos.

Pabaigai

Ir galiausiai, raktas į seksualų miegamąjį yra gera lova. Į pasirinkimą žiūrėkite ypač atsargiai, atkreipdami dėmesį ne tik į jausmingą dizainą, bet, svarbiausia, į konstrukcijos tvirtumą ir čiužinio patogumą. Jei kyla abejonių, patariame pasinaudoti mūsų ekspertų dizainerių rekomendacijomis.

Šaltinis: prezervatyvai.net